Kova Burcu (6 Haziran – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

5 Haziran 2022

Kova Burcu (6 Haziran – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya hane içindeki aile bireyleriyle olan pozitif ilişkilerle başlıyorsunuz. Diyete başlamak, spor yapmak veya fiziksel bakımlarınızı yapmak için zorlayıcı etkiler altında olabilirsiniz. Sevdiklerinize zaman ayırdığınız bu süreçte herkese hitap edecek planlar yaparak mutlu olabilirsiniz. İnsanlar üzerinde bıraktığınız etkiler gizli düşmanlıklara neden olabilirken, daha izole günler geçirerek şifalandığınızı hissedebilirsiniz. Ailenizden göreceğiniz beklenmedik maddi destekler keyfinizi yerine getirebilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.