Kova Burcu (6-12 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Şubat 2023

Kova Burcu (6-12 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yalnız olma ihtiyacınız, hayalleriniz, rüyalarınız, bastırdığınız duygularınız ile geçecek bir hafta olacak. Sezgileriniz güçlü olacak, etkili rüyalar görebilirsiniz. Verdiğiniz kararlar daha çok sezgisel olabilir. Fikirlerinizi ifade etme konusunda çok istekli olmayabilirsiniz. Finansal anlamda şanslı olacağınız bir hafta olacak. Evinizi dekore edebilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade etmek yerine yazmayı tercih edebilirsiniz. Kendi gücünüzü farkına varacaksınız. İnsanlardan beklentilerinizin düşük olacağı bir hafta olacak. Sağduyulu, yenilikçi bir bakış açınız olacak. Dedikodulara kulak kabartabilirsiniz. Gezmek, eğlenmek isteyeceksiniz. Daha önce yapmadığınız aktivitelere katılacaksınız. Hayattan keyif alacak iletişiminizi arttıracaksınız.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.