Kova Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Mart 2023

Kova Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kişisel değerleriniz, sahip olduklarınız ve para kazanma tarzınızın gündem olacağı bir hafta geçireceksiniz. Toplum içinde ilgi çekmek isteyecek, para kazanma yollarını araştıracaksınız. Bilgi sizin için önemli olacak. Yeni finansal hedefler belirleyeceksiniz. Ev alma, taşınma gibi konular gündeminize gelecek. Mali durumunuzu kontrol altına almalısınız. Harcamalarınızı disipline etmeniz gerekebilir. Hayattan keyif almak için eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. İnsanları ikna etme kabiliyetiniz olacak. Eğlenerek para kazanabilirsiniz. Fikirlerinizi geniş kitlelere duyurabilir, iletişim konularındaki şansınızı kullanabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.