Kova Burcu (5 Eylül – 11 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

3 Eylül 2022

Kova Burcu (5 Eylül – 11 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya düşünmeden yaptığınız harcamalar hakkında acaba bu kadar açılmasa mıydım diyerek başlıyorsunuz. Keyfiniz için para harcamak size iyi gelirken sonradan pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bu tip durumlarla karşılaşmamak için ödemelerinizi bir plana sokmanızı tavsiye ederim annem. Yurtdışı bağlantılı bir işten sizi şaşırtacak bir haber almanız söz konusu olabilir. Yoga, pilates, yüzme gibi sakinleştirici bir sporla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu dönem endinizi dinlendirmek ve ruhunuzu dinlemek için çeşitli yollar arayabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.