Kova Burcu (5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Haziran 2023

Kova Burcu (5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu ikili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz oluşturacak. Evli iseniz eşinizle uyumlu ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni anlaşmalar imzalamanız söz konusu ise iplerin sizin elinizde olmasını isteyebilirsiniz. Kendinizi mi ilişkilerinizi mi yönetmek sizi daha fazla zorluyor? Bununla ilgili karar verebilirsiniz. Maddesel konulara ilgili değerleriniz değişebilir. Evinizle ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yeni şeyler öğrenmek, sohbet etmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizin fikirlerinize yetişmekte zorlanabilirler. Geçmişte olanları mazide bırakmalı ve önünüze bakmalısınız. Kendi isteklerinize odaklanmalı ve dış dünyanın gürültüsünden uzaklaşmaya çalışmalısınız. Konuşmalarınızla etkileyici olabilirsiniz. Zeka oyunları ilginizi çekebilir. Doğada vakit geçirmek ilişkilerinize de olumu katkı sağlayabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.