Kova Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

3 Aralık 2022

Kova Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Hedefleriniz, sosyal çevreniz, sahip olduklarınız, endişeleriniz, rüyalarınız hafta boyunca gündeminizi oluşturacak. Ekip çalışmalarını önemseyeceksiniz. Kendinizi geliştirmek adına harcamalar yapmak zorlayıcı olabilir. Sosyal gruplar içinde yer alırken bütçe ayarlaması yapmaya dikkat edin. İleriye dönük planlarınızda kendinizi ifade etmeyi ve harekete geçmeyi öğrenmelisiniz. Katıldığınız organizasyonlarda çocuklarınızla ya da flörtünüzle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sezgileriniz ve hayal gücünüz aktif olacak, zihniniz üretken ve rasyonel çalışacak. İnsanlara güven duymak isteyecek ancak seçici olacaksınız.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.