Kova Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

3 Temmuz 2022

Kova Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya içinizden kopan enerjiyi aile üyelerinizle de paylaşarak başlıyorsunuz. Duygusal olarak bazı konuşmalar yapabilirsiniz. Bu dönem partnerinizle geçireceğiniz güzel vakitler artarken aynı zamanda kardeş ilişkilerinizin de güçlendiğini göreceksiniz. Ruhsal olarak kendi kimliğinizi sorgulayabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz fakat bu dönemde kardeşlerinizle tartışmalara girmemenizi tavsiye ederim. Ailenizden göreceğiniz sürprizler sizi sevindirirken ufak gezilere çıkmanız söz konusu olabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.