Kova Burcu (31 Temmuz -6 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Temmuz 2023

Kova Burcu (31 Temmuz -6 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu ortaklaşa gelirleriniz, alacak ve verecekleriniz, yenilik yapma ihtiyacınız oluşturacak.  Geçmişten gelen miras konuları ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde konforlu zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizin desteğini görebilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikler yapmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Evinizi büyütmek isteyebilirsiniz. Aile içinde olası tartışmaları tatlıya bağlayabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde büyüme planları yapabilir, ayrıntılı incelemeler yapabilirsiniz. Maddi kazançların yanı sıra ve manevi açıdan da huzurlu olmak isteyebilirsiniz. Zorlandığınızı ve kısıtlandığınızı hissetseniz de kontrolü elinizden bırakmadığınız için kazanç elde edebilirsiniz. Başkalarının kaynaklarını yönetmek konusunda yardımcı olabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.