Kova Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Ocak 2022

Kova Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Kova ve Yükselen Kova

Salı günü Kova burcundaki yeniay etkisiyle bambaşka bir yeniliğe yelken açabilirsiniz. Yeni tarz yaratabilirsiniz. Hafta ortasında geçmiş konularla bağlantılı olaylara kafanızı takabilirsiniz. Cuma günü kendinizi gerçekleştirmek için otoriteden büyük destek görebilirsiniz. Aynı gün uzaktan bir tanıdık sayesinde maddi anlamda gelir fırsatı elde etmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü artık kendi kafanızın içindeki konuşmalara son vermek isteyebilirsiniz. Pazar günü ise kardeşlerinizin uzak yerlere gideceği haberini alıp biraz üzülebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.