Kova Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

29 Ekim 2022

Kova Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Otorite figürleri ile ilgili konularda, babanız ile ilişkilerinizde bugüne kadar yaşadıklarınızı düşünebilirsiniz. İmajınız ile ilgili başarı kazanmak adına neler yaptığınızı gözden geçirebilir, sorgulamalar yapabilirsiniz. Kariyer alanında ilerlerken ailenizi ihmal ettiğinizi düşünebilirsiniz. Ailenizle zaman geçirmek için fırsatlar yaratabilirsiniz. Farklı yanlarınızı keşfedebilir, kendinizi ailenize de anlatmak etmek isteyebilirsiniz. Ancak sizi anlamadıklarını düşünebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.