Kova Burcu (30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ocak 2023

Kova Burcu (30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya fiziksel görünümünüz, kendi farkındalıklarınız, hayat amacınız ile başlayacaksınız. Hayattan keyif alacağınız, kararlı ve şanslı olacağınız bir hafta olacak. Oturduğunuz evi değiştirmek isteyebilirsiniz. Karar almakta zorlanacaksınız. Düşündüklerinizi ailenizle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Yakın çevrenize kendinizi ifade etmekte konusunda istekli olacaksınız. Fikir alış verişinde bulunmak sizi de memnun edecek. Evinizi farklı dekore etmek istemeniz aile üyeleri tarafından olumlu karşılanmayabilir. Enerjinizi eğlenmeye harcamanız, işlerinizi aksatmanıza finansal açıdan zorlanmanıza neden olacaktır.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.