Kova Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Mayıs 2022

Kova Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Kova

Haftanın ilk günü ile aşk hayatınıza yeni bir soluk geliyor! Kalbi boş olanlar yeni bir aşka yelken açabilir. Evli olanlar ise çocuk haberi alabilir. Hafta sonu ile birlikte ailenizde olan sorunlar çözülebilir. Özellikle ebeveynleriniz ile olan iletişim sorunlarını geride bırakabilirsiniz. Fakat aynı günler itibariyle hayatınızın sorumluluğu üstünüze gelebilir. Kendinizi biraz bunalmış hissedebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.