Kova Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ekim 2023

Kova Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Değişmek istediğiniz alanlar, ortaklaşa paralar, ödemeler, alacaklar ve banka işleriniz ile geçecek bir hafta olacak. Planlamadığınız taşınmalar, ev almak ya da satmak gibi radikal değişimler yaşayabilirsiniz. Bekarsanız evlenerek evden ayrılabilirsiniz. Miras konuları çözüme kavuşabilir, unuttuğunuz alacaklarınızı alabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Kariyer konularında hırslı olacak, ailenizin takdirini almak isteyeceksiniz. Ailenizle ve evinizde olmakta keyif alacaksınız, kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Ortaklaşa gelirlerinizde hesabınızı karıştırmayın. Para sizin için temel ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız, hesap yapmadığınız bir alan olacak. Yöneticileriniz değişebilir, size beklemediğiniz terfi gelebilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.