Kova Burcu (29 Mayıs -4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mayıs 2023

Kova Burcu (29 Mayıs -4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Aileniz, eviniz ile ilgili konularınız, güven ihtiyacınız ile ebeveynleriniz haftanın konularını oluşturacak. Ebeveynlerinizin size ihtiyacı olabilir. Evinizle ilgilenmek, kendinize evinizde konfor alanı yaratmak isteyeceksiniz. Daha içsel çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinizi dinlemek hedeflerinizi belirlerlerken yol gösterici olabilir. Ailenizin yanında duygusal olarak güvende hissedebilirsiniz. Para kazanmakla ilgili sezgilerinize güvenirken gerçekçi yaklaşımlarda bulunmayı ihmal etmemelisiniz. Çalıştığınız insanlara yardım etmekten keyif alabilirsiniz. Ailenizle iletişiminizin kuvvetli olacağı bir hafta olabilir. Evinizin dekorasyonunu değiştirmek isteyebilirsiniz. Evinizde farklı insanları bir araya getirebilirsiniz. Evinizde işinizi kolaylaştıracak elektronik aletlerden almak isteyebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.