Kova Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

Kova Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Kovalar;
Bu hafta hiç bilmediğiniz ülkelere taşınma fırsatları söz konusu olabilir, bu konularda mücadele etmek isteyebilirsiniz, bir anda manevi konulara yoğunlaşabilirsiniz. Tüm hayatınızı etkileyen kalıcı fikirler gündeminizde olabilir. Eğer kalıcı bir imza atmak istiyorsanız bu haftayı mutlaka değerlendirin. Ailenizden maddi yardımlar söz konusu olabilir ve maddi konuda oldukça şanslı olacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber kendi öz değerinizi fark edebilirsiniz ve şifalanabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.