Kova Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

28 Ocak 2019

Kova Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Kovalar ve Yükselen Kovalar,

Bu haftanın en keyif alacağınız alanı kendiniz, imajınız, güzelliğiniz olacak. Bu hafta hem dış güzelliğiniz hem iç güzelliğiniz yani tüm güzelliklerinizle ışıl ışıl ışıldayabilirsiniz. Yaratıcılığınızın ortaya çıkacağı, bol bol iletişimde olacağınız bir hafta. Her türlü ortaklı iş, ekip çalışması içinde kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz.

Bu süreçte bilinçaltınızdaki olaylar sebebiyle özellikle kardeş, kuzen ve yakın çevrenize patlama riskiniz var. Geçmişte yaşadığınız travmalarınız bir anda gün yüzüne çıkabilir. Bunu sanat, hobi gibi konularla ifade etmek size daha iyi gelebilir. Özellikle trafik konularında dikkatli olmakta fayda var. Her türlü sakarlık, kaza gibi durumlar gündeme gelebilir.

Arkadaş çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz, eğer bekarsanız bir arkadaşınıza bir anda aşık olabilirsiniz.

Bu hafta gizli saklı kalmış yaratıcılığınızın ortaya çıkabileceği bir dönemdesiniz. Farkında bile olmadan hayallerinizi gerçekleştirebilecek adımlar atabilirsiniz. Sadece iç sesinize yönelmeli ve kendi farklılığınızı ortaya koymalısınız.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.