Kova Burcu (28 Kasım-4 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

26 Kasım 2022

Kova Burcu (28 Kasım-4 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Sizi motive eden şeyler, çocuklarınız, partner ilişkileriniz, organizasyonlar ve arkadaş gruplarınızla geçecek bir hafta sizi bekliyor. Yaratıcılığınızı ortaya koymak, kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Enerjinizi işinize verecek, ekip çalışmaları ile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sosyal çevrenizde kıskançlıklarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve partner ilişkiniz arasında denge kurmalısınız. Spor yapmak size iyi gelecektir. Çevrenizden etkilenmeden yatırımlarınızı objektif değerlendirmenizde fayda olacaktır. Sosyal çevrenizdeki insanlar tarafından anlaşıldığınızı hissedeceksiniz. Para ile ilgili konularda kısa süreli durağanlık yaşayabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.