Kova Burcu (27 Şubat-5 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Şubat 2023

Kova Burcu (27 Şubat-5 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İletişiminizin ön planda olduğu, ifade gücünüzün yüksek ve zihninizin çok çalıştığı bir haftaya başlayacaksınız. Günlük trafiğiniz ve haberleşmeniz artacak. Entelektüel konulara ilgi duyabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz yoğunluk kazanacak. Trafikte tedbiri elden bırakmayın. Olaylara geniş açıdan bakacaksınız. Bilgilerinizi hayata geçirmek isteyeceksiniz. Öğrenme ve öğretme isteğiniz artacak. Bu hafta kendinizi anlatabilmek için çok konuşacaksınız. Ciddi ve disiplinli olacak işinize yöneleceksiniz. Ne istediğinizi sorgulayabilir, size ait olmayan sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Maddi olanaklarınızı arttırmak adına sezgilerinize güveneceksiniz. Risk alma konusunda çekingen davranacaksınız. İhtiyacı olan insanlarla imkanlarınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. İnsanlarla etkili bir iletişim kurmak ya da yazmak için uygun bir hafta olabilir. Faydalı, çevrenizdekileri iyileştirici ve geliştirici bir iletişim tarzınız olacak.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.