Kova Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

Kova Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya partnerinizden veya kardeşlerinizden alacağınız olumlu haberlerle başlıyorsunuz. Kardeşlerinizle yapacağınız ticari girişimler size gelir kapısı açabilir. Evle alakalı işlerinizde takıntılı bir tavır göstererek kendiniz zorlayabilirsiniz fakat yapacağınız mini bir tatil ile keyfiniz yerine gelebilir. Gizli düşmanlarınızdan gelebilecek bazı manipülatif hareketlere karşı dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Bu hafta maddi olarak zorlanabilecek olsanız da doğru iletişim kurarak aşk hayatınıza bunu yansıtmayın derim annem.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.