Kova Burcu (26 Eylül – 2 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Eylül 2022

Kova Burcu (26 Eylül – 2 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftaya borçlarınız ve ödemeleriniz konusunda hesap kitap yaparak başlıyorsunuz. Biraz zorlanmalar yaşadığınız bu dönemde içinize kapanabilirsiniz. Siz borçlarınıza kafanızı takarken bir yandan iş hayatınızda yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. İçinde bulunacağınız bu yeni anlaşmalar sayesinde çok daha rahatlayacaksınız. Aşk hayatınızda hafta boyunca alıngan tavırlar sergileyebilirsiniz ama yapmayın annem etmeyin annem. Eğitim hayatınız devam ediyorsa bu dönem başarılarının artacağı ve son derece çalışkan olacağınız bir süreç geçireceksiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.