Kova Burcu (26 Aralık 2022-1 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Aralık 2022

Kova Burcu (26 Aralık 2022-1 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yılın son haftasında inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz, rüyalarınız, uyku düzeniniz, kendinizi kısıtlanmış hissetmeniz söz konusu olacak. Maddi anlamda rahatı ve konforu isteyeceğiniz, hayatınızdaki insanlarla derin ve anlamlı ilişkiler kuracağınız bir haftaya başlayacaksınız. Sorumluluklarınızın farkında ve onay ihtiyacında olacaksınız. Gizli bilgileri öğrenmek, ruhsal çalışmalar yapmak isteyeceksiniz. Hem akıl yürüterek hem de manevi anlamda öğrenmeye açık olacaksınız. Arka planda kalıp fikrinizi ve hissettiklerinizi dile getirmeyebilirsiniz. Derin düşünceler içine dalabilir, kendi içinize yönelebilirsiniz. Girdiğiniz inzivadan güçlü bir ruh haliyle yeni yılı karşılayacaksınız.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.