Kova Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Eylül 2023

Kova Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Aileniz, eviniz, güvenlik ihtiyacınız, ebeveynleriniz ve bilinçaltı konularınız haftanın gündemi olacak. Ailenizin maddi imkanlarını kullanabilirsiniz. Ortaklaşa kaynaklarınızı büyütmek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Evinizi ya da ailenizi büyütmek isteyebilirsiniz. Maddi ve manevi güvende hissetmek isteyeceksiniz. Evlilik ya da farklı sebeplerden taşınma gündeme gelebilir. Evinizden ayrılmakta zorlanabilirsiniz. Aile içinde radikal değişimler yaşanabilir. İlişkilerinizde sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışın. Çatışmalardan uzak durmanız iyi olacaktır. Size sıradan gelen aile düzeninizi değiştirmek isteyeceksiniz. Bireysel davranmak ve farklı yanlarınızı ortaya koymak ihtiyacı hissedebilirsiniz..

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.