Kova Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Aralık 2023

Kova Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu arkadaşlarınız, gruplarınız, organizasyonlarınız, projeleriniz oluşturacak. Yakın çevre sosyal gruplarınızla ilişkilerinizi arttıracaksınız. Kariyerinize odaklanabilirsiniz. Mesleğinizde kadın arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Harcamalarınızı yaparken hesaplı olmanız iyi olacak. Sosyal çevrenizde fikir alışverişleri yapmak isteyeceksiniz. Anlaşılmadığınızı ve değer görmediğinizi düşünebilirsiniz. Ailenizi önemseyeceksiniz, sorumluluklarınızı yerine getiremediğiniz düşüncesine kapılabilirsiniz. Toplulukları organize edecek eğlenceli zaman geçireceksiniz. Yeni hedefler belirleyip, kazancınızın değerini daha iyi anlayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için pratik yollar ve fikirler üretebilirsiniz. Sosyal yaşamınız ve arkadaş çevreniz hareketlenecek, organizasyonlara katılabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.