Kova Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

Kova Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Hafta başından itibaren biraz daha içinize kapanacağınız bir sürece girebilirsiniz. Enerjiniz düşebilir. İnançlarınız doğrultusunda ibadet etmeye başlayabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle arkanızdan konuşulanlar kulağınıza gelebilir. Özellikle geçmişten gelen gizli düşmanlarınız açığa çıkabilir. Cumartesi günü içsel farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Ruh haliniz oldukça değişken olabilir. İçinizde yaşadığınız krizleri anlatmak isteyebilirsiniz. Pazar günü itibariyle iç huzurunuzun arttığına şahit olabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz kişilerden destek görmeye başlayabilirsiniz. Aynı gün ailenizde bazı krizler yaşanabilir. Sakin kalmaya, ani hareketler yapmamaya dikkat edin.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.