Kova Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2023

Kova Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu sosyal statünüz, kariyeriniz, sorumluluklarınız başarılarınız oluşturacak. Ne istediğinizi bilerek ilerlediğiniz için toplumdaki statünüz artacak. Hırslı ve karizmatik yönünüzle insanlara fark ettirmeden liderlik yapabilirsiniz. Kariyerinizdeki kararlı ilerlemeyi maddi konularda da göstermeniz gerekecek.  Kazancınızı ve harcamalarınızı gözden geçirip bir düzenleme yapmanız ileriye dönük sizi rahatlatacaktır. Evinizdeki rahatlığınız işinize yansıyacaktır. Kendi işiniz kurmak ya da ailenizin işini devir almayı düşünebilirsiniz. Kendi bildiğiniz doğrultuda hareket etmek isteyeceksiniz. İşinizle ilgili orijinal fikirleriniz ve araştırmalarınız olabilir. Ailenizden destek isteme konusunda kararsız kalacaksınız. Konforunuzu önemseyeceğiniz bu hafta işlerinizi pratik şekilde halledeceksiniz. İşinizde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kısa ve net iletişim diliniz ile birçok işi aynı anda halledeceksiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.