Kova Burcu (22-28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ocak 2024

Kova Burcu (22-28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Yalnız kalmak isteyebilir, kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz, motivasyonunuza önem vereceğiniz bir hafta olacak. Tatil planı yapabilir, kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeleri tamamlamak istediğiniz bir hafta geçireceksiniz. Gizli işlerden uzak durmanız iyi olacak. Kendi kendinizle konuştuğunuza şahit olabilirsiniz. Kendinizi anlatmak için enerjinizi harcamak istemeyebilirsiniz. Anlaşılmadığınızı düşüneceksiniz. Ev içinde konforunuzdan ödün vermek istemeyeceksiniz. Statünüzü korumak isteyecek, planlarınızı uygulamak için sabırla hareket edeceksiniz. Para konularında hassas davranacak, birikim yapmak isteyeceksiniz. Geleneksel düşünce tarzınız değişecek, farklı gözle değerlendireceksiniz. Rüyalarınız yol gösterici olabilir. Taşınmalar, evinizde değişiklikler, miras ile ilgili ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.