Kova Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Şubat 2022

Kova Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Kova ve Yükselen Kova,

Hafta başı ve hafta sonu işleriniz rutin bir şekilde ilerleyebilir. Fakat çarşamba ve perşembe günü çok gündeme gelmeyen, unuttuğunuz konular önünüze düşebilir ve onlara para harcamanız gereken konular olabilir. İçinizde kendi öz değerinizi fark etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Yine perşembe günü şifalanmak için eğitimlere başlamak isteyebilirsiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız ile konuşabilirsiniz. Cuma günü ise aileniz ile iletişimsel sıkıntılar yaşayabilirsiniz, kendinizi doğru ifade ederseniz bir sıkıntı olmaz merak etmeyin.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.