Kova Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mart 2022

Kova Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Kova

Haftanın ilk günü maddi konular ile ilgili önemli haberler alabilirsiniz. Beklediğiniz alacaklarınızı sonunda alabilirsiniz. Salı günü kendinizi çok daha sinirli hissedebilirsiniz. Öfke ile kalkıp zararla oturabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışmanızda fayda var. Çarşamba günü önemli bir yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Cumartesi günü beklemediğiniz yerlerden maddi destek alabilirsiniz. Maddi olarak güçleneceksiniz. Pazar günü itibariyle kendinizi daha konuşkan hissedebilirsiniz. Bol, bol iletişim kuracağınız bir sürece giriyorsunuz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.