Kova Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

19 Kasım 2022

Kova Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Sosyal çevrenizle ilgili yeni gelişmeler kapıda. Daha çok sosyalleşeceksiniz, organizasyonlara katılacaksınız. Maddi konulardaki tıkanıklıklarınız kariyerdeki başarılarınızla birlikte son bulacak. Kendinizi ifade etmekteki problemleriniz sona eriyor. Kariyerinize odaklanacağınız, potansiyelinizi değerlendireceğiniz bu hafta maddi başarı da sizinle olacak. Hırslı ve istekli çalışacaksınız. Arkadaşlarınız ve gruplarla iletişiminiz iyi olacak. Becerikli insanlarla bir arada olmak yeni projeler üretmek isteyeceksiniz. Olayları dışarıdan gözlemleyebileceksiniz. Sosyal bağlantılarınız kuvvetli ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Kendinizi yazarak ifade edebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konularda fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Maddi konularla ilgili kısa süreli sabitlik yaşayabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.