Kova Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

31 Aralık 2021

Kova Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Kova;

Ay Düğümleri sizin kariyer ve yuvanız ile alakalı konuları aktive etmeye başlayacak. Nisan ayında Jüpiter ve Neptün’ün kavuşumu sizin paranız, mal varlığınız, cebiniz konularıyla alakalı gündeminizi oluşturacak. Ardından gelecek olan tutulma sizin yuvanız, aileniz ve topraklarla alakalı konularda kadersel etki yaşatabilir. Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile beraber eğitim, evrak, yakın çevre ve kardeşler konusu gündeminizi oluşturabilir. Ardından tutulma ile birlikte kariyeriniz ve kendinizi topluma gösterme şekliniz ile alakalı kadersel değişimler gündeme gelebilir. Jüpiter’in Retro haline girmesi ile birlikte yakın çevre, kardeşler, eğitim konularında kontrolsüz olayları gündeme getirebilir. Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü kavuşumu ailenizde ve evinizde önemli ani olayları meydana getirebilir. Ekim ayında olacak olan tutulma birlikte tekrar kariyer konularınız gündeme gelebilir. Kasım ayında Jüpiter Retro halinde Balık burcuna geçmesi ile birlikte mal varlığınız ve paranız konularında kontrolsüz büyüme yaşayabilirsiniz. Ardından tutulma ile birlikte ev aile ve yuva ile alakalı konuları aktive edecektir. Jüpiter’in Retro halinin sonlanması mal varlığınız ve eğitimler için şanslı zamanları gösterecektir

Kova Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.