Kova Burcu (20-26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Kasım 2023

Kova Burcu (20-26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini arkadaş gruplarınız, sosyal çevreniz, projeleriniz ve arkadaşlarınızla iletişiminiz oluşturacak. Toplumdaki statünüzü arttırma konusunda iradeli davranacaksınız. İşinizde yeni fırsatlara ve değişime açıksınız. Fikirlerinizi dile getirseniz de yeterince anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Kariyerinizde istediğiniz değişimi gerçekleştireceksiniz. Planlı ve hırslı ilerleyeceksiniz. Birikiminizi ve bilginizi sosyal çevrenizde göstermekten keyif alacaksınız. Ortak hedefleri olan kişileri bir araya toplamak isteyebilirsiniz. Yut dışı bağlantılı kişilerle iş yapmak isteyebilir, sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Seyahat planlarınız varsa aksilikler yaşayabilirsiniz. Farklı çevrelerden yeni kazanımlar elde etmek isteyeceksiniz. Maddi açıdan planlı hareket etmenizde fayda olacak. Projelerinizi gerçekleştirme konusunda heyecanlı ve sabırsız davranabilirsiniz. Sosyal çevrenizden yana şanslı olacaksınız. Yeni fırsatlar yaratmak için enerjiniz var. Projelerinizi hayata geçirme konusunda finansal açıdan zorlanabilirsiniz. İyi bir planlama ile işlerinizi yoluna koyabileceğinizi unutmayın.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.