Kova Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Haziran 2023

Kova Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Çalışma hayatınız ve iş arkadaşlarınız, günlük işleriniz, hizmet ettiğiniz alanlar ile ilgili gelişmelerin olacağı bir hafta geçirebilirsiniz. Finansal konularla ilgili konularda dikkatli olmanız da fayda olacaktır. Riskli yatırımlardan kaçınmalısınız. Maddi anlamda zorlandığınızı düşünebilirsiniz, imdadınıza aileniz yetişebilir. Ailenizle birlikte yaşamaya karar verebilirsiniz, ya da daha geniş bir ev hayaliniz olabilir. İşinizden keyif aldığınız, kariyerinizde ilerleme kaydettiğiniz bir dönem olabilir. İşinizdeki performansınız artacaktır. Evcil hayvanınız varsa ilgilenebilirsiniz. İfadelerinizin gücü ilişkilerinize de yansıyacaktır. Partnerinizi etkileyeceğiniz bir hafta olabilir. Bu hafta flörtöz davranabilirsiniz. İşinizde geçirdiğiniz zaman ile ailenizle olduğunuz zamanı dengelemeniz gerekebilir. Yakın çevrenizi özel ilişkilerinize dahil etmek istemeyebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.