Kova Burcu (18 – 24 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Temmuz 2022

Kova Burcu (18 – 24 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya temizlik ve düzen konularına odaklanarak başlıyorsunuz. Maddi olarak bazı dağılmalar yaşayabilirsiniz fakat ufak tefek yerlerden gelecek gelirler sizi biraz da olsa rahatlatacaktır. Hafta ortasında kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz ve bu durum bazı gizli düşmanlıklara yol açabilir. Bu dönem yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle vakit geçirmek size iyi gelirken zaman zaman yalnız kalma isteğiniz de artabilir. Kurduğunuz ortaklı işlerinizde iletişim süreciniz artarken işinizle ilgili kısa kısa seyahatler yapmanız gerekebilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.