Kova Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

Kova Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Kovalar ve Kovalar;

Dolunayda iş yükünüzün artmasından kaynaklı kendinizi bir süre kapatmak isteyebilirsiniz. Eğer böyle bir şey gerçekleştirecekseniz iş, sağlık ve günlük rutinler ile alakalı konularda tekrar üstünden geçerek olağan durumları değiştirin. Salı günü geçtiğimiz hafta yaşadığınız yakın çevrenizin desteği ile kendiniz ile alakalı konularda tekrar üstünden geçip şifalandırabilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca aileniz ve kariyeriniz ile alakalı konularda gündemler olabilir. Perşembe günü itibari ile zihninizde arkada kalmış konularda değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ertesi gün itibari ile bir ay boyunca odak noktanız kendiniz ile alakalı konular olabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.