Kova Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Temmuz 2023

Kova Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklaşa işleriniz ve ilişkilerinizin yoğun olduğu bir hafta geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde mantığınız ağır basarken, sakin ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Partner ilişkinizde ayrıntılara takılmamaya özen gösterebilirsiniz. Sosyalliğinizin artacağı, karar alırken mantığınızı ve sezgilerinizi kullanacağınız yeni bir döneme giriş yapabilirsiniz. Çalışma hayatınızda duygularınız ağır basabilir. Para konuları ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Paranızı değerlendirirken yanılmalara dikkat edebilirsiniz. Para kazanma isteğinizi, finansal kaynaklar yaratarak sağlamanız gerekebilir. Günlük hayatınızda görünür olmak isterken,  mücadele etmek ve gücünüzü ortaya koymak istemeyebilirsiniz. Partnerinize düşüncelerinizi ve sevginizi küçük notlarla iletebilirsiniz. Kendinizi bu yolla daha rahat ifade edebilirsiniz. Evliliğiniz ya da ortaklı işleriniz kaynaklı konularla ilgili kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Partneriniz tarafından ilgi görmek ve beğenilmek isteyebilirsiniz. İşbirliği yaptığınız konularda kendinizi rahat ve güvende hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde ve evinizde anlaşılmadığınızı düşündüğünüz zamanlar olabilir. Farklı yöntemlerle kendinizi ifade etmeyi deneyebilirsiniz. Evle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.