Kova Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2023

Kova Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konularını gizli kalmış düşünceleriniz, endişeleriniz, kısıtlanma duygunuz, kimliğiniz, hayat enerjiniz oluşturacak. Enerjinizi kullanmakta güçlük hissedecek, kabuğunuza çekilmek isteyeceksiniz. Etkisini hafta sonu yitirecek merak etmeyin. Yalnız olup düşünmek isteyeceksiniz. Duygularınızı baskıladığınız için kendinizi ifade etme konusunda zorlanabilirsiniz. Tek başınıza iken kendinize güven duyacaksınız. Kendi gücünüzü fark edeceksiniz. Enerjinizin çoğunu kendinize harcamak isteyeceksiniz. Özgür olma ihtiyacı hissedecek, dostane, açık ama mesafeli tavrınız ile farklı bir imaj çizeceksiniz. İkili ilişkilerinizde insanlara faydalı olmaya çalışacaksınız. Kendinizle olduğu kadar ailenizin de yanında olacak, iyi hissetmeleri için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.