Kova Burcu (15-21 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2024

Kova Burcu (15-21 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftanın konusunu endişeleriniz, kısıtlanma hissiniz, hayal kırıklıklarınız ve yalnız kalma isteğiniz oluşturacak. Yakın çevrenizde ve gruplar içerisinde sosyalliğinizi arttıracaksınız. Finansal yatırımlarınızı yaparken duygularınızı da işin içine koyabilirsiniz. Dikkat etmeniz iyi olacaktır. Harcamalarınızla ilgili planlama yapmanız gerekecek, fikir almaktan çekinmeyin. Ailenizin imkanlarını genişletmek için kendi fikirlerinizi uygulamak isteyebilirsiniz. Miras konularınız varsa gündeminize gelebilir. Arkadaş çevrenizdeki olaylara duygusal bakabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlendiğini görebilirsiniz. Rüyalarınızda değişimi göreceksiniz. Üzerinizden bir yük kalktığını hissedecek, daha keyifli olacaksınız.  Kendinizle ilgili konularda beslenmeniz, giyim tarzınız değişecek, motivasyonlarınız artacak. Baştan aşağıya değişim için gücünüz olacak, değişim zor olsa da sonuçları sizi memnun edecek.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.