Kova Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mayıs 2023

Kova Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Aileniz, eviniz, bilinçaltınıza attığınız konular, maddi ve manevi değerleriniz ile geçireceğiniz bir hafta olacak. Kendi sorunlarınıza çözüm bulan yine siz olacaksınız. Rahatlamak için evinizde olmayı tercih edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz projelerinizi gerçekleştirmek için kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Günlük hayatınızda değer verdiğiniz şeyler değişebilir. Verdiğiniz kararlarla ilgili harekete geçmek için itici bir güce ihtiyaç duyabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa vakit geçirmek iyi gelebilir. Ailenizle olmak ve dinlenmek ihtiyacı duyabilirsiniz. İçsel anlamda huzur ve güven arayışınız olabilir. Para kazanmakla ilgili hayaller kurabilirsiniz. Kendi farkındalığınızı arttırmak ve ruhsal çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. İnandığınız şeyleri savunmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde tartışmalardan kaçınmak için iletişim kurmamayı tercih edebilirsiniz. Güçlü olmak isteyecek ve insanlar üzerinde konuşarak bu etkiyi sağlayabileceksiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.