Kova Burcu (15-21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ağustos 2022

Kova Burcu (15-21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Ailenizle ilgili konularda bazı agresyonlar yaşayabilirsiniz ve bir süre yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Borca girerek bazı ticaret anlaşmaları yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizden sizi sevindirecek bir haber alabilirsiniz. Bu dönem ikili ilişkilerinizde alacağınız keyif artacak. Kardeşlerinizin başarılarıyla gurur duyacağınız bir süreç geçirebilirsiniz. Haftanın ortasına doğru ziyaret etmek istediğiniz ama vakit bulamadığınız dostlarınızı görmeye gidebilirsiniz. Ödemelerinizle ilgili doğru planlamalar yapmazsanız maddi olarak zorlanmalar ve dağılmalar yaşayabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.