Kova Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Kova Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Kova ve Yükselen Kova,

Haftaya yuvanızda ve ailenizde şifa etkileri ile dönüşümlerle başlıyorsunuz. Ebeveynlerinizden birileri hasta ise bu dönemde şifa bulabilir. Ardından zihniniz daha çok kendiniz ile alakalı konularda çalışmaya başlayacak. Aklınıza bambaşka ve sıra dışı fikirler gelebilir. Dolunay’ın etkisi ile ikili ilişkilerde çözümlenmeler, ciddileşmeler gerçekleşebilir. Aynı gün kendi içinizdeki hazzı ve zevki fark etmek için çabalamak isteyebilirsiniz. Ardından ailenizden maddi anlamda destek için fırsatlar oluşabilir. Hafta sonuna doğru algınız daha çok maddi kazanımlarınıza yönelebilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.