Kova Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mart 2022

Kova Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Kovalar;

Hafta başında daha önce hak ettiğiniz maaş zammını alabilirsiniz. Aileniz ve yuvanız için aniden para harcama isteğinde bulunabilirsiniz ama harcayıp harcamamak sizin iradenizde. Hafta ortasında ise sizi şifalandıran eğitimleri almak isteyebilirsiniz. Bu eğitimler sayesinde kendi içinizi ve ruhunuzu değiştirip dönüştürme fırsatı yakalayabilirsiniz ayrıca öz değerinizi değiştirebilirsiniz ve daha güçlü olabilirsiniz. Hafta sonu ise evinizde ani ve şaşırtıcı olaylar meydana gelebilir. Pazar günü ise algınız tamamen iletişim, eğitim ve evraklar konusuna yönelebilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.