Kova Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

12 Kasım 2022

Kova Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Kariyerinizi önemseyeceğiniz bir hafta olabilir. Tutkulu ve hırslı bir şekilde çalışabilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkarırsanız tanınma şansınız olabilir. İşteki yoğun temponuz nedeniyle finansal kararlar alırken dikkat etmelisiniz. Sosyal anlamda başarılı olabilirsiniz. Para kazanma konusunda şans sizinle olabilir. Çocuklarınızla ilgili beklenmedik giderler sizi zorlayabilir. Grup çalışmaları yapmaktan, birlikte başarılı olmaktan memnun olabilirsiniz. Çok farklı insanlarla bir araya gelebilirsiniz ve iş yaşamınızda yardım görebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.