Kova Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

12 Ağustos 2023

Kova Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu ikili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz, aileniz, ebeveynleriniz oluşturacak. Eşiniz ya da ortaklarınızla olan iletişiminizde pürüzler varsa desteklendiğiniz zamanlar olacak. Karşınızdaki insanları davranışlarınızla etkiniz altına alabileceksiniz. İlişkilerdeki lider tavrınız hissedilecek. Kendi kurallarınızla hareket etme isteğiniz işlerinizi zorlaştıracaktır. Duygularınızı ve isteklerinizi ortaya koyarken fevri davranabilirsiniz. Birçok işi aynı anda yapabilirsiniz. İnsanları bir araya toplayabilme özelliğinizle aile üyelerini bir araya getirebilirsiniz. Mirasla ilgili konularınız varsa beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aile içindeki kazanımları yönetebilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Ani taşınmalar, ev alma ya da dekorasyon konuları gündeminize gelebilir. İletişim konularınız değişebilir, daha çok insanla bir araya gelebilirsiniz. Partnerinizle iletişiminiz artacaktır. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.