Kova Burcu 14 – 20 Ocak 2019

14 Ocak 2019

Kova Burcu 14 – 20 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Kovalar ve Yükselen Kovalar,

Bu haftanın öncelikli konusu kardeşler, kuzenler, yakın çevre, reklam, pazarlama, iletişim, yaptığınız işin duyurulması, eğitim, yurtiçi seyahatler, aile, oturduğunuz ev, aşk, flört, çocuk, hobiler, yaratıcılık, cinsellik, sağlık, evcil hayvanlar, ofis arkadaşlar, günlük rutin işler olabilir.

Hafta boyunca kardeşler, kuzenler, yakın çevre, eğitim, iletişim konularında çok hareketli zamanlar geçirebilirsiniz bütün motivasyonlarınızı bu alanlara yönlendirebilirsiniz. Yakın çevre ve arkadaş çevreniz vasıtasıyla yeni aşklar yaşayabilirsiniz, ilişkiniz varsa seyahatler, organizasyonlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bastırdığınız korkular gün yüzüne çıkabilir, çok farklı rüyalar görebilirsiniz. Bu hafta biraz trafikle ilgili konularda dikkatli olmakta fayda var.

Spiritüel konularla, ruhsallıkla ilgileniyorsanız çok farklı yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Sanatla ilgileniyorsanız rüyalarınız vasıtasıyla bilgi, ilham alabilirsiniz. Yalnız kalmak, doğada vakit geçirmek ruhsal olarak size iyi gelebilir.

Para kaynaklarınızı geliştirmek için yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu daha çok hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz anlaşmalar olabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.