Kova Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

12 Haziran 2022

Kova Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya sevdiğiniz insandan alacağınız güzel haberlerle başlıyorsunuz. Bu hafta kardeşlerinize veya kuzenlerinize karşı agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu dönem vereceğiniz kilolar kalıcı olacaktır. Para konusunda beklediğiniz bazı konularda istediğinizi hemen elde edemeyebilirsiniz fakat bu durum şansınızın açılmasıyla son bulacak. Hane içinde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ailenizden gelecek maddi destek sayesinde bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eşinizle beraber yakın yerlere ufak gezilere gidebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklara hazır olun.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.