Kova Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Eylül 2022

Kova Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya ödemelerinizle ilgili hesaplamalar yaparak başlayabilirsiniz. Gelir gider hesabınızı yaptıktan sonra kendinizi çok daha rahatlamış hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda hareketlilik devam ederken yeni bir ilişkiye başlamanız veya ilişkiniz varsa evlilik kararı almanız söz konusu olabilir. Bu hafta parayla ilgili çok fazla kaygılı olabilirsiniz fakat enerjinizi pozitif tutmanızı öneriyorum annem çünkü siz parayla ilgili olumsuz bir enerji yarattıkça para sizde durmuyor. Hafta sonu partnerinizle birlikte romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz veya birlikte eğlenceli bir aktivite yapabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.