Kova Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Kova Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Kova

Haftanın ilk günü itibariyle aile içinde önemli konuşmalar yaşanabilir. Salı günü maddi konular ile ilgili hayalini kurduğunuz şeylere ulaşabilirsiniz. Alacaklarınızı alabilirsiniz. Çarşamba kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Cuma günü itibariyle para kazanmak için daha çok çabalayabilirsiniz. Ayrıca alışverişi çok abartmayın 🙂 Cumartesi günü ise eğitiminiz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mezun olduğunuz, eğitimi başarıyla tamamladığınızı öğrenebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.