Kova Burcu 11 – 17 Şubat 2019

11 Şubat 2019

Kova Burcu 11 – 17 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Kovalar ve Yükselen Kovalar,

Bu hafta en çok dikkat etmeniz gereken konu trafik kazaları, iletişim kazaları. Bu alanlarda öfkenizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Çok dikkatli ve kontrollü olmakta fayda var. Kardeş, yakın çevre ve kuzenleriniz sinirlerinizi zıplatabilir. Sonradan pişman olmamak adına bu hafta susmakta fayda var.

Maddi konularla ilgili konularda kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Gelirlerinizi iyi hesap etmelisiniz. Bu konularda kandırılma riskiniz var. Sezgilerinizle hareket etmek bu hafta sizin için daha iyi olabilir.

Ailevi konularla ilgili olarak mücadeleler etmek zorunda kalabilirsiniz. Evinizi tadilata sokabilirsiniz. Enerjinizi ev işlerinize harcayabilirsiniz.

Eğer bekarsanız ruh eşinizle tanışma şansınız da söz konusu olabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”50″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
2 Comments
  1. Merhaba, ben bu senaye kadar hep kova burcumu okurdum, ama sizden öğrendim ki aslında yükselen burcuma göre yani Oğlak a göre yorum okumalıyım. O zaman kova burcuyum neden diyoruz, ben biraz karıştım bu konuda. Kişilik yapısı anlamında kova burcu ama yıldız hareketlerinden etkilenme anlamında oğlak burcu mu mesela?
    Teşekkürler, sevgiler

    • Merhaba, Güldem Hanım, yükselen burç sizin imajınız, güneş burcunuz ise karakterinizdir. Çok kısa örneklendirmek gerekirse Kova burcu olduğunuz için hümanist bir insanken yükselen Oğlak olduğunuz için insanlar ilk olarak sizi soğuk bulabilirler.
      Yükselen burç sizin birinci evinizdir. Her bir evin bir anlamı vardır. Biz burçlarla ilgili yorumları yaparken evlere göre yapıyoruz. Yani aslında o olayın sizi nereden etkilediğini öğrenmek için yükseleni okumanız daha doğru olacaktır. Bir gezegen vaadini sizin haritanızda aşk konusunda mı yoksa iş konusunda mı gerçekleştirecek sorusunun cevabı yükselenden hesaplanarak bulunduğu için yükselene göre okumak daha doğru sonuçlar verir. Ancak unutmayın Güneş burcu sizin karakterinizdir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.