Kova Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

9 Ocak 2022

Kova Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Kova;

Pazartesi günü kardeşleriniz veya yakın çevrenizden destek alıp yaşam motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Çarşamba günü sosyal bir kelebek olduğunuz için sosyalleşmek adına çok para harcayabilirsiniz, ay sonuna daha vakit var şimdiden kredi kartlarınızı şişirmeyin annem. Perşembe günü Merkür durağan pozisyonuna geçiyor ve Cumartesi günü Retro hareketine başlayacak. Bu süreci daha evvel başladığınız fakat bir türlü devam ettiremediğiniz tüm işleri toparlamak ve üzerinden geçmek için değerlendirebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.