Kova Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

31 Aralık 2023

Kova Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Senenin ilk haftasında kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz, rüyalarınız daha aktif olabilir. Sosyal çevrenizde aktif olurken, maddi konularda sistemli hareket etmeniz sizi zorlayabilir. Harcamalarınızı planlı halde yapmanız iyi olacak. Arkadaş çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Size iyi gelecek çalışmalar yapabilirsiniz. Kişisel gelişim, meditasyon gibi rahatlatıcı teknikleri kullanabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olayları kişiselleştirmeyin, kendinize ait planlarınızla ilerleyin. Yazarak kendinizi ve duygularınızı ifade etmek daha iyi olacaktır. Disipline olmak ve sistemli çalışmak konusunda zorlanabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalara dikkat edin.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.